ارسال زیر 4 ساعت در تهران
سفارش های قبل از ساعت 17 در کمتر از 4 ساعت به دست کاربران تهرانی خواهد رسید.
فرصت 7 روزه کالا
سامان کام برای بهبود کیفیت خدمت رسانی، این فرصت را برای کاربران خود محیا کرده است.
پرداخت امن
سامان کام با همکاری بانک ملت درگاه پرداخت آنلاین این بانک را در وب سایت خود قرار داده است.

قلم نوری وکام wacom

نمایندگی وکام مجموعه سامان کام ارائه دهنده قلم های نوری Wacom در ایران می باشد. قلم های نوری وکام حرفه ای ترین ابزار طراحی روز دنیا و مناسب هنرمندان خلاق می باشد. دقت ، حساسیت به فشار ، حساسیت به زاویه ، رزولوشن و . . . محصولات Wacom آنها را از سایر مدل های مشابه در برندهای دیگر متمایز کرده است. اینتوس پن ، اینتوس پن اند تاچ ، اینتوس پرو ، سینتیک ، سینتیک پرو ، موبایل استادیو و . . . از جمله سری های تبلت های طراحی وکام میباشد.

قلم نوری وکام

قلم نوری پاربلو Parblo

قلم نوری پاربلو از جدیدترین محصولات در عرصه هنرهای دیجیتال است. این کمپانی تازه تاسیس در بدو ورود به عرصه رقابت از محصولاتی رونمایی کرد که از نظر قابلیت های ویژه و کیفیت ساخت در رده‌ی درجه A قرار گرفت. انواع قلم های نوری و مانیتورهای طراحی و همینطور لوازم جانبی آنها از محصولات شرکت Parblo میباشد.

قلم نوری پاربلو

قلم نوری هویون Huion

هویون Huion برندی جدید در عرصه ی تولید محصولات طراحی دیجیتال از قبیل قلم نوری است. این برند در سال های اخیر با معرفی قلم های نوری با کیفیت خود در دنیا به شهرت بسیاری رسیده است. قلم های نوری هوایون شامل انواع با نمایشگر و بدون نمایشگر میباشد..

قلم نوری هویون

نوشته های وبلاگ

با ما آشنا شوید !

سامان کام نمایندگی وکام ، هویون ، پاربلو و ویولینک در ایران است. این مجموعه در سال ۹۰ فعالیت خود را به عنوان نماینده وکام در ایران در زمینه واردات و عرضه محصولات قلم نوری وکام ( وکوم ) و ارائه دهنده خدمات پس از فروش این محصولات آغاز کرد. فروشگاه اینترنتی سامان کام در ابتدای سال ۹۶ راه اندازی شده است. حوزه ی اصلی این وب سایت همچون “فروشگاه فیزیکی” سامان کام ، تبلت و قلم نوری وکام، پد طراحی ، مانیتور طراخی Wacom ، Huion ، Parblo  و لوازم جانبی برند ویولینک می باشد.

سامان کام در تلاش است تا متناسب با رشد تکنولوژی روز دنیا، تنوع محصولات خود در حوزه کاری اختصاصیش را توسعه دهد تا جایی که بتواند پاسخگویی شایسته در جهت برطرف کردن نیاز کاربران خود باشد.

بعلاوه سعی شده تا با ارائه مقالات مفید در بخش وبلاگ، نیاز آن دسته از کاربرانی که احتیاج به کسب اطلاعات فنی بیشتر راجع به محصولات مرتبط دارند را برطرف کند.

اعطای نماد الکترونیکی دو ستاره از جانب مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به سامان کام نیز مهر تاییدیست درخور، بر رعایت قوانین تجارت الکترونیک و حقوق مصرف کننده از جانب این فروشگاه اینترنتی.