هویون

1-25 از 25

هویون ( هوئیون ) از تولید کننده های به نام قلم نوری ، پد طراحی و مانیتور طراحی در دنیا میباشد. این شرکت طیف وسیعی از محصولات طراحی دارد که مخطبان با هر نوع نیاز و سلیقه ای را بی نیاز میکند. سامان کام نمایندگی هویون در ایران عرضه کننده محصولات قلم نوری هویون Huion و ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات این شرکت در ایران میباشد. 

هویون

هویون Huion H Series

هویون ، سری مدل های H جزء پرفروش های قلم نوری برند Huion می باشد. تمام قلم نوری های این سری مدل هویون ( هوئیون ) دارای ویژگی های خوب در نوع خود می باشد. حساسیت به فشار ، رزولوشن و حساسیت به زاویه در تمام این مدل ها ( 2019 ) دارای آخرین تکنولوژی حوزه قلم های نوری هستند. نرخ پاسخگویی در این قلم ها 266 بسته در هر ثانیه می باید ( تاخیر در حرکت قلم نمی باشد ) . دارای ابعاد مختلفی از کوچک ، متوسط و بزگ می باشد. این ابعاد مناسب هنرمندانی است که مانیتور های از 13 اینچ تا 27 اینچ دارند. کلید های میانبر در این قلم های نوری به شکلی جایگزاری شده است ( در کنار ) که هنرمندان و هنرجویان به راحتی می توانند از آن ها استفاده بکنند. بیشتر مدل های این سری مدل از قلم نوری هویون دارای پایه قلم ( نگهدارنده قلم ) و همه این سری مدل ها دارای نوک های اضافه ( نوک یدک ) می باشند. Huion H950P , Huion H1060P از پرفروش های این سری مدل از هویون می باشند.

کامواس پرو هویون

هویون کامواس پرو Huion Kamvas Pro

هویون کامواس پرو Huion Kamvas Pro از سری محصولات با نمایشگر قلم نوری هویون می باشد. ابعاد این قلم های نوری از 13 اینچ تا 22 اینچ متنوع است. تمام نمایشگر های Huion دارای پایه ( استند مانیتور طراحی ) می باشند. تمام مدل های قلم نوری کامواس پرو هویون دارای آخرین تکنولوژی حوزه قلم های نوری طراحی می باشند. حساسیت به فشار ، رزولوشن ، حساسیت به زاویه و نرخ پاسخگویی و دقت قلم. نمایشگر این قلم نوری ها IPS می باشند. میزان وسعت رنگ و تعداد رنگ ها و رزولوشن نمایشگر در وضعیت بسیار حرفه ای قرار دارد. دارای پایه قلم ( نگهدارنده قلم ) و نوک های اضافه می باشند.