×

مجموعه سامان كام تا پايان طرح فاصله گذارى (پيشگيرى از كرونا) تعطيل مى باشد و كليه سفارشاتى كه در اين دوره ثبت مى شوند بعد از پايان طرح ارسال خواهند شد.

سینتیک وکام

1-7 از 7

سینتیک وکام نام اختصاصی یک سری از مانیتور های طراحی وکام Wacom میباشد. Cintiq ها دارای ابعاد متنوعی شامل 13 ، 16 ، 22 ، 24 و 27 اینچ میباشند. به علاوه در میزان حساسیت به فشار ، رزولوشن و حساسیت به زاویه نیز با هم تفاوت هایی دارند. سایز های کوچک مثل 13 اینچ بصورت قابل حمل میباشند و کاربر میتواند حتی روی پا و یا میز کوچک از آن ها استفاده کند، اما سایز های بزرگ تر قلم نوری وکام مثل 24 و 27 حتما باید بصورت رو میزی استفاده شوند و غیر قابل جابجایی روزانه هستند. سایز 16 اینج هم قابلیت حمل دارد و هم مناسب استفاده رومیزی عمومی است. سینتیک وکام که با عنوان وکام سینتیک (wacom cintiq) ارائه شده است از سری مدل های اقتصادی برند وکام می باشد. دارای تفاوت هایی مانند نداشتن قابلیت تاچ و کیفیت تصویر نسبت به سینتیک های دیگر دارد. قیمت وکام سینتیک ها پایین تر از سینتیک های دیگر می باشند.

وکام سینتیک 16

وکام سینتیک 22

سامان کام نمایندگی وکام عرضه کننده محصولات وکام در ایران دارای گارانتی 12 ماهه تعویض سامان کام می باشد.

وکام

قلم نوری سینتیک 22 اینچ وکام Wacom Cintiq 22HD Touch

قلم نوری سینتیک 22 تاچ وکام دارای حساسیت به فشار 2048 سطح می باشد. سینتیک 22 اینچ تاچ وکام دارای قلم Grip Pen است. این قلم نوری از قابلیت مالتی تاچ پشتیبانی...
شناسه کالا در انبار سینتیک 22 وکام DTH-2200
توقف تولید