خدمات پس از فروش

کلیه محصولاتی که در سامان کام به فروش میرسد پس از تایید توسط بخش کنترل کیفیت این مجموعه اجازه ورود به ویترین سایت را یافته است. لذا تمامی این کالاها دارای استاندارد کیفیت مورد تایید سامان کام میباشد.

بعلاوه تمامی محصولات از تامین کننده های معتبر تهیه میشود که تعهد خدمات پس از فروش مناسبی را برای محصولات خود ارائه میدهند.

سامان کام برای هر چه بهتر کردن کیفیت خدمت رسانی، امکان فرصت تست ۷ روزه کالا را برای کاربران خود قرار داده است.

در صورتی که کالای خریداری شده دارای نقص فنی یا فیزیکی باشد، مصرف کننده ۷ روز از تاریخ تحویل کالا فرصت دارد تا با تماس با سامان کام، کارشناسان را از مشکل پیش آمده مطلع کند. اگر کارشناسان سامان کام نتوانند از طریق مشاوره تلفنی مشکل را برطرف کنند کالا باید مجددا به انبار سامان کام واقع در تهران ارسال شود. در این شرایط کالا برای بررسی فنی به شرکت گارانتی کننده واگذار میشود و طی ۲ تا ۷ روز کاری بسته به تشخیص شرکت گارانتی کننده، کالا تعویض و یا تعمیر شده و برای مصرف کننده ارسال میشود.

لازم به توضیح است که کلیه هزینه های ارسال و دریافت مازاد به عهده ی سامان کام خواهد بود.

در صورتی که کالای مرجوع شده به دلیل ادعای نقض فنی به دست مجموعه بازگردد و کارشناسان فنی تشخیص دهند که کالا هیچ مشکل فنی ندارد کالا مجددا برای مصرف کننده ارسال میگردد و کلیه هزینه های ارسال و دریافت مجدد آن به عهده خریدار خواهد بود.

برای استفاده از فرصت تست ۷ روزه کالا سامان کام، لزوما باید کالا به انزمام تمام متعلقات و با بسته بندی اصلی مرجوع شود. در غیر اینصورت استفاده از این امکان وجود نخواهد داشت.