حضوری در فروشگاه فیزیکی مجموعه سامان کام

از آنجایی که سامان کام دارای فروشگاه فیزیکی نیز میباشد، مشتری های محترم میتوانند تشریف بیاورند فروشگاه و به صورت حضوری خرید خود را انجام بدهند تمامی کالا ها همیشه موجود می باشند. موجودی و قیمت وبسایت مجموع سامان کام به روز دقیق و هماهنگ با فروشگاه فیزیکی می باشد.

ثبت در وبسایت مجموعه سامان کام

نحوه سفارش کالا و پرداخت سفارش کالا در وب سایت سامان کام پس از انتخاب هر کالا، آیتم مورد نظر به سبد خرید منتقل میشود. تنها پس از طی کردن مراحل درج تمام اطلاعات خواسته شده هویتی، تماس و تعیین شرایط پرداخت، سفارش رسما در وب سایت ثبت، و امکان دریافت کد پیگیری محیا میشود.

در حال بارگذاری…

ثبت سفارش از طریق تلفن

یکی از روش ها ثبت سفارش از طریق تلفن می باشد. بعد از انتخاب و صحبت با همکاران فروش و همچنین نهایی شدن سفارش هنرمندان و هنرجویان می توانند سفارش خود را به همکاران فروش اعلام بکنند. همکاران بخش فروش یکی از شماره کارت های مجموعه سامان کام را برای هنرمند ارسال می کند. بعد از واریز توسط هماهنگی های ارسال و آدرس انجام می شود .

فروش همکاران

همکارانی که درخواست خرید بصورت عمده و با قیمت همکاری را دارند فقط از طریق تماس تلفنی و با هماهنگی کارشناسان ویژه فروش همکار میتوانند سفارش خود را ثبت کنند.

روش های پرداخت

روش های پرداخت سامان کام به منظور سهولت در امر خرید برای کاربران خود ۴ روش پرداخت را در نظر گرفته است.

  • روش پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانک ملت موجود در سایت ( بوسیله تمام کارت های عضو شتاب)

 

  • پرداخت بصورت واریز به حساب بانکی سامان کام که شماره حساب آن در بخش عمومی همین صفحه منتشر شده است.

 

  • از آنجا که سامان کام دارای فرونشگاه فیزیکی نیز میباشد امکان پرداخت بصورت نقدی یا از طریق دستگاه پوز موجود در فروشگاه نیز برای خریدارانی که حضوری مراجعه و کالای خود را دریافت میکنند وجود دارد.