دسته‌بندی نشده

بررسی قلم نوری xp pen deco pro

جستجو برای یک قلم نوری بسیار سخت است، مدل های زیادی در بازار هستند اما همه آن ها تمام ویژگی های خوب را در کنار هم ندارند. قلم نوری های ارزان قیمت شاید برای خرید عالی به نظر برسند. در حالیکه قلم هایی مانند اینتوس پرو وکام یک قلم نوری حرفه است اما با قیمت خیلی گران. قلم نوری xp pen deco pro آخرین قلم نوری ارائه شده توسط برند ایکس پی پن می باشد.

محتویات جعبه قلم نوری xp pen deco pro بسیار کامل است. با توجه به قیمت پایین این قلم نوری ، جعبه و لوازم جانبی همراه با جزئیات و بهترین کیفیت ساخته شده است. اگر به دنبال یک قلم نوری خوب با قیمت پایین هستید، بهترین گزینه می تواند قلم نوری xp pen deco pro در بازار باشد.

قیمت xp pen deco pro

ایکس پی پن یک برند تولید کننده قلم های نوری طراحی می باشد که این سبک قلم ها را تولید می کند ( قیمت پایین با ویژگی های خوب ) . همه آن چیزی که یک طراح از یک قلم نوری نیاز دارد را فراهم کرده است. فضای کاربری های بزرگ ، کلید های میانبر ، قلم هایی با کیفیت و با قابلیت زاویه و قابلیت فشار و … .

در این بررسی سعی داریم به تمام ویژگی های قلم نوری و اینکه چرا این قلم نوری یک قلم نوری کامل است. در پایان این بررسی شما می تونین این قلم نوری را با قلم های دیگر به لحاظ قیمت و دیگر ویژگی ها مقایسه کنید

ایکس پی پن دکو پرو در دو سایز Small , Medium می باشد. به غیر از ابعاد این قلم نوری بقیه ویژگی ها دقیقا یکسان هستند.

طراحی قلم نوری ایکس پی پن دکو پرو

قلم نوری xp pen deco pro یکی از قلم نوری های منحصر به فرد همراه یک سری ویژگی هایی است که قبل از آن در قلم نوری دیگری کمتر دیده شده است. این قلم نوری دارای جایزه Red Dot award می باشد.

این قلم نوری در اطراف خود حاشیه نسبتا خوبی دارد. در سمت چپ این قلم نوری کلید های میانبر قرار داده شده است. طراحی این قل نوری بسیار مدرن و مینیمال می باشد. تلفیقی از متالیک سیلور و مشکی مات که همدیگر را تکمیل می کنند. در کل قلم نوری xp pen deco pro طراحی منحصر به فرد و زیبایی دارد.

طراحی بخش متالیک سیلور این قلم نوری ( ساخته شده از آلیاژی فلزی ) به شکلی است که در زیر نور میدرخشد.

در کل بدنه این قلم نوری ساخته شده از آلیاژی فلزی می باشد که زمانی که در دست گرفته می شود یک حس خوب محکم و حرفه ای بودن را به شما منتقل می کند. در دور آن یک لاستیک تعبیه شده است.

قلم نوری xp pen deco pro در سمت کلید های میانبر آن ضخیم تر از سمت فضای سطح فعال است. ضخامت در سمت کلید های میانبر 16.7 میلی متر و در سمت سطح فعال 7 میلی متر می باشد. در لبه های بالا آمده ( فاصله بیشترین ضخامت تا کمترین ضخامت ) بسیار زیبا کار شده است.

فضای سطح فعال

قلم نوری xp pen deco pro در دو سایز موجود است. در مدل های کوچک این قلم نوری فضای سطح فعال 9 در 5 اینچ می باشد در حالیکه در مدل ابعاد متوسط آن ابعاد سطح فعال 11 در 6 اینچ می باشد. جدا از ابعاد، این مدل هیچ تفاوت دیگری ندارند ( ویژگی های یکسان دارند ).

بافت سطح قلم نوری xp pen deco pro

برای ایجاد یک حس خوب مانند طراحی روی کاغذ، سطح روی این قلم نوری به همین شکل ساخته شده است. سطح روی این قلم نوری طوری طراحی شده است که قلم روی آن لیز نخورد و کنترل حرکت قلم به خوبی انجام شود.

به نظ میرسه که ایکس پی پن در کل روی قلم های نوری خود بیشتر به ویژه قلم نوری xp pen deco pro بیشتر کار کرده است. سطح روی این قلم نوری زبر و سخت نیست. زبری نرم و ایجاد حس رضایت بخش هنگام طراحی بهترین تعریف برای بافت سطح این قلم نوری می باشد.

ایکس پی پن دکو پرو Small , Medium کدام را انتخاب بکنیم

بزرگ تر بودن همیشه بهتر بودن نیست، همانطور که قبلا هم ذکر شد تمام ویژگی ها در دو سایز یکسان هستند. انتخاب درست بین این سایز بستگی به اندازه مانیتور شما دارد.

اگر از مانیتور و یا لپتاپ کوچک تا حدود 24 یا کمتر استفاده می کنید ابعاد کوچک این قلم نوری انتخاب درستی برای شما اس. به همین ترتیب ، ابعاد متوسط این قلم نوری مناسب هنرمندانی است که دارای مانیتور های بالای 24 اینچ هستند.

کلید های میانبر

کلید های میانبر می توانند برای سرعت بخشیدن در مسیر طراحی خیلی مفید باشند. این قلم نوری 8 کلید میانبر دارد که در دو بخش چپ و راست حلقه مجازی و حلقه فیزیکی قرار داده شده است. در هر دو سمت دو تا از دکمه ها روی آن ها هر کدام یک نقطه دارند و دوتای دیگر هر کدام یک خط فاصله دارند ( برای شناسایی بهتر کلید های میانبر ). در پایین حلقه مجازی و فیزیکی هم به همین شکل این کلید ها تکرار شده اند.

در کل دکمه در قسمتی از قلم نوری قرار داده شده اند که دسترسی به آن ها ساده و سریع است. کلید ها بسیار نرم و صدای کلیک خوردن آن ها بسیار کم است.

حلقه فیزیکی و حلقه مجازی قلم نوری

یکی از ویژگی های خوب این قلم نوری که آن را نسبت به مدل و برند های دیگر متمایز کرده است حلقه فیزیکی و حلقه مجازی می باشد. بعضی از قلم های نوری دارای حلقه مجازی هستند و بعضی دیگر دارای حلقه فیزیکی هستند. اما هیچ کدام دارای هر دو این ویژگی ها با هم نیستند. قلم نوری xp pen deco pro هر دو این ویژگی ها را در کنار هم دارد.

منبع:

>xp pen deco pro review

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *