آموزش نصب و راه اندازی

اینجا آموزش هایی قرار دارد که می توانید برای نصب، راه اندازی و استفاده بهتر از قلم نوریتون استفاده بکنید. خصوصی سازی و نصب درست درایور که می تواند در حتی کیفیت طراخی شما هم تاثیر گذار باشد. همیشه آموزش هایی هستند که ممکن است به آنها اشاره نشود. فراموش نکنید که ما در اینجا در مجموعه سامان کام همیشه آماده هستیم تا همه آنچه را که میدانیم، به شما منتقل بکنیم تا شما بتوانید به بهترین شکل از قلم نوریتون استفاده بکنید. طرح های بی نظیر خلق کنید و لذت ببرید.

در حال بارگذاری…

آموزش نصب درایور قلم نوری هویون

در این ویدیو می توانید مسیر و نصب درایور قلم نوری خود را فرا بگیرید. مراحل نصب به دقت در این ویدیو توضیح داده شده است. فرماوش نشود که در هر مرحله از نصب درایور قلم نوری هویون مشکلی بود سامان کام در کنار شما خواهد بود. با مجموعه سامان کام تماس بگیرید و با بخش فنی مجموعه در ارتباط باشید.

در حال بارگذاری…

آموزش خصوصی سازی کلید های میانبر در هویون

در این ویدیو در مورد خصوصی سازی و یا شخصی سازی  کلید های میانبر، تاچ رینگ ، سافت کی و … توضیح داده ایم. کار کردن با کلید های میانبر خیلی ساده است و ما تلاش کرده ایم در این ویدیو خیلی ساده، گویا و صریح توضیح بدهیم. در هر بخش از خصوصی سازی سوالی داشتید سامان کام در کنار شما است.

در حال بارگذاری…

فعال کردن  حساسیت به فشار در قلم نوری

گاهی اوقات حساسیت به فشار در نرم افزار کرافیکی فتوشاپ فعال نمی شود. یک مسیر ساده دارد که در این ویدیو ما در مجموعه سامان کام سعی کرده این خیلی کوتاه و سریع به خدمت شما توضیح بدهیم. با ما در این ویدیو همراه باشید.

در حال بارگذاری…

آموزش حذف درایور قبلی از روی کامپیوتر

اینکه قبل از اینکه درایوری قلم نروی نصب بشود و درایور قبلی روی سیستم نصب نشود خیلی موضوع مهمی می باشدو در این ویدیو حذف درایور قبلی را ما موضوعات دیگر در حوزه خواهید دید. با ما در این ویدیوی آموزشی در مجموعه سامان کام همراه باشید.

در حال بارگذاری…

نصب درایور قلم نوری ایکس پی پن

منطقی است که نصب درایور قلم نوری بسیار اهمیت دارد. درایور کمک می کند تا قلم نوری به کامپیوتر معرفی بشود و در نتیجه کار کردن با آن لذت بخش تر خواهد بود. خصوصی سازی کلید های میانبر بخشی از مزایای نصب درایور می باشد. در این ویدیو نحوه نصب درایور قلم نوری ایکس پی پن را با شما خواهیم داشت. با ما همراه باشید.

در حال بارگذاری…

خصوصی سازی کلید های میانبر در ایکس پس پن

اینکه کلید های میانبر به چه شکل خصوصی سازی بشوند موضوعی است که در این ویدیو صحبت خواهیم کرد. کلید های میانبر نقش بسیار مهمی در کار کردن با قلم نوری دارد و بسیار استفاده با این دستگاه را لذت بخش می کند. پیشنهاد می کنیم که در این ویدیو با ما همراه باشید تا بتوانید کلید های میانبر قلم نوری ایکس پی پن خود را شخصی سازی کنید.

در حال بارگذاری…