نقص فنی

اگر کالا در فرصت تست ۷ روزه مشخص شد که دارای نقص فنی یا فیزیکی است، مطابق با قوانین بخش خدمات پس از فروش به آن رسیدگی میشود.

انصراف از خرید

در صورتی که خریدار به هر دلیلی از خرید خود منصرف یا پشیمان شود میتواند نهایتا تا ۷ روز پس از تاریخ ثبت سفارش ( چه کالا را دریافت کرده باشد یا نه) بصورت تلفنی با سامان کام تماس حاصل نماید و درخواست انصراف خود را اعلام کند.

در این شرایط کالا لزوما باید در شرایط آکبند باشد و هیچ گونه آسیب فیزیکی در پلمب، بسته بندی، شیرینک و موارد مشابه در کالا ایجاد نشده و هیچ گونه علامت گذاری بروی جعبه یا کالا نباشد. در غیر این صورت سامان کام مسئولیتی در قبال استرداد کالا به عهده نخواد گرفت.در این حالت کلیه هزینه های ارسال و عودت کالا به عهده ی مشتری خواهد بود و ما به تفاوت وجه پرداخت شده نهایتا تا ۴۸ ساعت به حساب معرفی شده از جانب مشتری واریز خواهد شد.

مطابقت نداشتن با سفارش

در صورتی که کالای سفارش داده شده با مورد ارسال شده مطابقت نداشته باشد مشتری باید ظرف ۷ روز پس از تاریخ تحویل کالا بصورت تماس تلفنی مسئله را به اطلاع سامان کام برساند. در این صورت سامان کام باید در سریع ترین زمان ممکن کالا را با مورد سفارش جا به جا کند.

کلیه هزینه های مازاد ارسال و دریافت به عهده سامان کام خواهد بود.

آسیب حین ارسال

در صورتی که کالا حین ارسال برای مشتری دچار آسیب فیزیکی شود، تمام هزینه های تعویض و ارسال مجدد به عهده ی سامان کام خواهد بود.

 

در کلیه مواردی که احتیاج باشد تا کالایی جدید به مشتری داده شود، اگر موجودی انبار کالا تمام شده باشد و سامان کام نتواند کالای مورد نظر را تحویل مشتری بدهد، میتواند ابتدا مسئله را به اطلاع مشتری برساند، سپس کل مبلغ پرداخت شده را حساب وی واریز نماید.