1398/09/06
بررسی سینتیک وکام 16

بررسی سینتیک وکام 16

وکام سینتیک یکی از بهترین برند های قلم نوری و سری مدل برای هنرمندان حرفه ای در زمینه طراحی دیجیتال با نمایشگر می باشد. برخی نمایشگر ها  ( سینتیک وکام ) با قابلیت های خاص خود برای شروع کنندگان گران قیمت است، از این رو کمپانی وکام به نیاز کاربران توجه خاص کرده است و محصول جدیدی با عنوان وکام سینتیک 16 ارائه کرده است.

در مقاله ما نگاهی اجمالی به این محصول می اندازیم و بررسی می کنیم که چگونه کمپانی وکام قیمت ها را مدیریت کرده است. ما همچنین در ادامه مطلب به اینکه چگونه این محصول با قیمت در مقایسه با محصولات هم سطح خود سنجیده می شود، می پردازیم.

در آخر نتیجه گیری می کنیم که آیا این محصول را تهیه کنید یا خیر !

آنچه شما در جعبه این محصول دریافت می کنید :

(محتویات داخل جعبه )

- قلم نوری وکام سینتیک 16

- نوک یدک

- قلم Pro Pen 2

- آداپتور تامین کننده برق

- سه کابل برای اتصال

- دفترچه راهنما

مسخصات محصول :

برند : وکام

مدل : DTK-1660

ابعاد نمایشگر : 15.6 اینچ

رزولوشن نمایشگر : 1920x1080 Full HD

حساسیت به فشار 8192

قلم : احتیاج به شارژ ندارد

کلید میانبر : ندارد

سینتیک وکام 16

قلم های نوری سینتیک 16 وکام طراحی مدرن و کم هزینه و ساده ای دارد با توجه به اینکه دکمه پاور و حاشیه نمایشگر در جای درستی قرار گرفته اند. یک ال ای دی نشانه گر در اطراف دکمه پاور وجود دارد که می توانید نورش را در تنظیمات درایور کنترل کنید.

اگر نمایشگرتان را بچرخانید در پشت آن حفره پیچ ها را می بینید که به شما کمک می کند تا نمایشگر را در حالت ایستاده استفاده کنید و می توانید از پایه های جدا برای نگه داری نمایشگر در آن حالت استفاده کنید.

این حفره های متصل کننده بسیار عالی در زیر پوشش پلاستیکی اش جای گذاری شده است تا ظاهر آراسته و منظمی داشته باشد. پایه های نگه دارنده می تواند نمایشگر شما را تا 19 درجه بالا ببرد، که قابلیت طراحی راحت و حرفه ای تر برای شما فراهم می کند. این دستگاه صفحه نمایشگر و همچنین حاشیه نمایشگر مقاوم و محکمی دارد و علاوه بر این بدنه این نمایشگر از محافظ ( پوشش ) پلاستیکی ساخته شده است و اگر این پوشش پلاستیکی را لمس کنیدمتوجه می شوید که بسیار محکم است و سابقه خوبی برای محافظت دارد بدون اینکه بعد از مدت ها فرسایشی در بدنه دیده شود

نمایشگر سینتیک وکام

نمایشگر سینتیک وکام 16

مبحث با اهمیتی که در مورد نمایشگر ها باید ذکر کنیم این است که ( وسعت ) ابزار رنگ را دقیق و شفاف نشان می دهد و صفحه ی شما روشن و با رزولوشت بالا می باشد. وکام سینتیک 16 با ابعاد 15.6 اینچ وارد بازار شده است وسعت رنگ ها را با 72 درصد NTSC نشان می دهد. این قابلیت ها ممکن است در نمایشگر های دیگر متفاوت باشد. بر حسب قیمتی که وارد بازار شده اند متفاوت است. اما در خصوص مدل سینتیک 16 قابلیت ها بسیار مناسب و کافی است.

wacom cintiq 16 review<

دیدگاهتان را بنویسید