آموزش

قلم نوری ارزان قیمت

قلم نوری ارزان قیمت

خرید قلم نوری ارزان قیمت ممکن است به فکر خیلی از هنرجئیانی که تازه شروع به طراحی کرده اند و یا فقط می خواهند بدانند که چقدر میتونن به آرت دیجیتال علاقمند باشد، خطور کند. ما امروز می خواهیم سه قلم نوری ارزان قیمت از سه برند معروف را با هم بررسی کنیم.

اولین نکته ای که در مورد خرید قلم نوری ارزان قیمت باید خدمتتون بگم این است که سعی کنید به نیاز خود توجه کنید. شاید اگر شروع به طراحی فرش کرده باشید این را بدانید که در طراحی فرش حساسیت به فضار و یا ارزش خیلی مورد نیاز نمی شود، یعنی هنرجویان میتونن با خرید قلم نوری هایی که حساسیت به فشار پایین تری دارند به خوبی در این حوزه تا مدت ها فعالیت بکنند. طراحی پارچه در آرت دیجیتال احتیاج به رزولوشن دارد، اما این مقدار انقدر نیست که یک فاکتور مهم در انتخاب قلم نوری باشد. با خرید قلم نوری های با رزولوشن پایین تر می توان مدت ها از این قلم نوری برای این منظور استفاده کرد.

در نتیجه با توجه به نیاز هر هنرمند و بودجه ای که برای خرید قلم نوری در نظر گرفته شده، یک قلم نوری می تواند ارزان قیمت باشد.

قلم نوری هایی که امروز می خواهیم بررسی کنیم در هر سه برند پر فروش می باشند و پیشنهاد می کنیم.

قلم نوری XP-Pen Star G640

قلم نوری مدل XP-Pen Star G640 رایج ترین و پر فروش ترین مدل در میان مدل های این برند می باشد. طراحان و اساتید دانشگاه هر دو از طرفداران این قلم نوری می باشند. ابعاد کوچک قلم نوری xp-pen g640 یک مزیت است. قابل حمل است و ضخامت بسیار کمی دارد. این دو ویژگی به باعث می شود که به راحتی حمل بشود. قلم این مدل بسیار دقیق است و دارای روزولشن 5080 می باشد.

وان بای وکام WACOM ONE BY

وان بای وکام از قلم نوری های پر فروش برند وکام می باشد که در سال 2015 وکام به بازار ارائه داد. بخاطر قیمت این قلم نوری فروش بسیار بالایی دارد. قلم نوری وکام وان بای هنوز (1397.2.14) در وبسایت www.wacom.com موجود می باشد که برایش درایور آن آپدیت می شود. وان بای وکام دارای حساسیت به فشار 2048 می باشد و رزولوشن این قلم نوری 2540 است.

آیا این قلم نوری برای شروع آرت دیجیتال پاسخگو است ؟

بله، به نظر من به کمک این قلم نوری با توجه به حساسیت به فشار و رزولوشن آن می توان طرح های خیلی خوبی را طراحی کرد

آن چیزی که تعیین کننده است خلاقیت ، ذوق و نبوق یک هنرمند است، قلم نوری صرفا وسیله ای برای ساختن یک اثر هنری است.

پاربلو Parblo A640

به نظر خیلی ساده میاد اما وقتی به جزئیات آن دقت کنید می بینید که خصوصیات خیلی هیجان انگیزی در این قلم نوری تعبیه شده است. به طور مثال حساسیت به فشار 8192 ، زرولوشن 5080 و … . قلم نوری پاربلو دارای 4 کلید میانبر به منظور خصوصی سازی در برنامه گرافیکی مانند فتوشاپ ، ایلاسترتور و … .

نرخ پاسخگویی در این قلم نوری 266 pps می باشد. یعنی Delay به هیچ هنوان در این قلم نوری دیده نمی شود. اندازه ای مناسب حمل و نقل دارد.

هویون H640P

قلم نوری هویون هر ساله در بین ده قلم نوری برتر جهان دیده می شود. هویون ندل های اقتصادی و پر فروشی تولید می کند. هویون H640P یکی از آن مدل های پر فروش می باشد که بخاطر طراحی UserFriendly بدنه و قابلیت های خوب ، فروش بالایی در جهان داشته است. یکی از ویژگی هایی که این قلم نوری را نسبت به مدل های مشابه متمایز کرده دارا بودن پایه قلم می باشد. هویون H640P دارای 8192 حساسیت به فشار ، رزولوشن 5080 و نرخ پاسخگویی 233 pps می باشد

ممنونیم که ما را همراهی میکنید

تولید شده در بخش تولید محتوای سامان کام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *